FAQ

Tvorba stránek

Jak dlouho trvá vytvoření stránek?

Délka tvorby webových stránek trvá dle složitosti vašich požadavků. Jednoduché stránky Vám vytvoříme do 10 dnů. Pokud nám napíšete vaše požadavky, rádi Vám obratem odpovíme jak dlouho bude trvat tvorba.

Kolik stojí vytvoření stránek?

Tato otázka zní většinou jako první. Vzhledem k tomu, že tvorbu ovlivňuje mnoho faktorů, nedá se na tuto otázku jednoduše odpovědět.  Pokud nám napíšete vaše požadavky, rádi Vám obratem odpovíme, kolik budou stát vaše stránky.

Provádíte redesign s migrací dat?

Ano, pokud již máte zastaralé webové stránky, rádi Vám provedeme redesign s kompletní migrací dat.

Lze propojit stránky s Google Analytics?

Ano, již při tvorbě stránek Vám propojíme stránky s Google Analytics.

PPC reklama a SEO

Lze nové stránky dostat na první pozice?

Ano, existují dvě řešení:

 1. Okamžité:
  Vytvoření reklamních kampaní pomocí tzv. platby za návštěvu. Tímto způsobem se dostanete okamžitě na první pozice ve vyhledávačích
 2. Dlouhodobé:
  SEO optimalizace a vytváření zpětných odkazů na Vaše stránky.

Jaká je cena PPC kampaní?

Proinzerovanou částku si určíte libovolně sami. Můžete ji také libovolně měnit na každý následující měsíc. Pokud nevíte jaká by byla vhodná částka pro vaše odvětví, napište nám obor, v kterém podnikáte a my Vám doporučíme měsíční částku.

Výhody PPC kampaně?

 • Okamžité zobrazení ve vyhledávačích
 • Zobrazování na největších vyhledávačích jako je Google, Seznam, Bing…
 • Můžete si určit pozici, na které se budete zobrazovat ve vyhledávání
 • Platíte pouze za přivedené návštěvníky, nikoliv za zobrazování reklamy
 • Lze ji libovolně aktivovat a deaktivovat
 • Cílení na konkrétní skupinu lidí (např. lidé zajímající se pouze o koupi červeného auta)
 • Lze pevně stanovit maximální výše proinzerované částky

Co je to SEO?

Optimalizace pro vyhledávače tak, aby automatičtí roboti nalezli ty správné věci na Vašich stránkách. Nejvíce se zaměřujeme na vyhledávače Google a Seznam.

Co je třeba pro zviditelnění Vašich stránek?

 1. Kvalitní doména a hosting
 2. Unikátní a originální obsah stránek
 3. Zpětné odkazy na vaše stránky

Copywrite

Za jak dlouho zpracujete mou zakázku na napsání nebo opravení textu?

Záleží na rozsahu, náročnosti a odbornosti práce. Standardně zpracováváme průměrné zakázky o rozsahu kolem 3 normostran během 48 hodin nebo i rychleji. Ohledně výrazně delších textů se s klienty domlouváme individuálně. Můžete si vyžádat i expresní vyhotovení do 24 hodin (případně rychleji) s příplatkem přibližně 40 % (opět dle složitosti a rozsahu).

Proč bych si měl(a) vybrat zrovna vás?

Psaním se živíme. Každý den zpracováváme texty, které se přímo nebo zprostředkovaně dostanou k desetitisícům příjemců. Máme bohatou publikační a mediální praxi.

Nestavíme vám vzdušné zámky. Dopředu jasně řekneme, jak dlouho by zpracování poptávky trvalo, a přiznáme, že do určité problematiky se pustit nemůžeme. Nejsme všeználci a určitá témata by měli zpracovávat vyhranění specialisté. Jinými slovy, práci o jaderné fyzice pro vás nenapíšeme. Pokud v ní chcete jen opravit gramatiku, pustíme se do toho 🙂

A navíc: nikdy vás neošidíme. Copywriting s hodinovou sazbou nepovažujeme za férový. Dopředu se domluvíme, jaký má být přibližný rozsah textu, a pak účtujeme pouze napsané znaky. Víme totiž, že adekvátnost hodinové sazby pozná jen profesionál v oboru. Podle počtu znaků účtujeme i gramatiku.

Kdy se platí?

Peníze po vás budeme chtít, až korekturu nebo článek dokončíme. Potom článek uhradíte a jakmile bude jasné, že peníze odešly z vašeho účtu, pošleme vám hotovou zakázku.

Jaké druhy služeb poskytujete?

V kostce je lze shrnout jednoduše:

a) vytvoříme text
b) opravíme v hotovém textu gramatiku
c) opravíme v hotovém textu gramatiku a stylistiku
d) přeložíme text z angličtiny (další varianty jazykových překladů připravujeme)

Jak s vámi mohu komunikovat?

Ozvete se na obecný kontakt Propagonu (e-mail nebo telefon). Dál už se spolu můžeme bavit způsobem, který vám vyhovuje nejvíce. Dáme vám na sebe číslo, e-mailovou adresu, skype či kontakt na facebook.